Ota yhteyttä | www.alandpost.com
Axla ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä tutustuaksesi joustaviin logistiikkavaihtoehtoihin, jotka on tehty mittatilaustyönä isoille, pienille sekä paikallisille ja kansainvälisille yrityksille.

Axlan kotisivut

Lue lisää osoittessa www.axla-logistics.com

Vieraile luonamme

Olet tervetullut vierailemaan toimitiloissamme ja tutustumaan järjestelmiimme ja prosesseihimme. Ota yhteyttä info@axla-logistics.com ja varaa vierailu Ahvenanmaalle ta Vantaalle.

Ahvenanmaan toimisto, MHQ Maarianhaminan lentoaseman vieressä

• Vantaan toimisto, HEL Helsinki-Vantaan lentoaseman vieressä

Sähköposti

Voit myös lähettää meille sähköpostia osoitteeseen info@axla-logistics.com, niin otamme sinuun yhteyttä.

 

Matias Toukonen Sales & Marketing Manager Axla Logistics
Matias Toukonen (SV/FI/EN)
Sales & Marketing Manager
+358(0)405223339
matias@axla-logistics.com
Marina Vierikko
Marina Vierikko (FI/SV/EN)
Key Account Manager
+358(0)18636754
marina@axla-logistics.com
Mats Polviander Business Area Director Axla Logistics
Mats Polviander (SV/EN/FI)
Business Area Manager Pack & Distribution
+358(0)18636738
mats@axla-logistics.com
Mattias Blomquist Supply Chain Manager Axla Logistics
Mattias Blomqvist (SV/FI/EN)
Supply Chain Manager
+358(0)018636745
mattias@axla-logistics.com
Johanna Remmer Key Account Manager Axla Logistics
Johanna Remmer (SV/EN)
Key Account Manager
+358(0)18636755
johanna@axla-logistics.com
Mari Matikka
Mari Matikka (FI/EN)
Key Account Manager
+358(0)408384737
mari.matikka@axla-logistics.com
Marcus Wiitala Team Leader Axla Logistics
Marcus Wiitala (FI/SV/EN)
Team Leader
+358(0)18636743
marcus.wiitala@axla-logistics.com
Katja Henkola Team Leader Axla Logistics
Katja Henkola (SV/FI/EN)
Team Leader
+358(0)18636742
katja@axla-logistics.com
Ludwig Friman Team Leader Axla Logistics
Ludwig Friman (SV/FI/EN)
Team Leader
+358(0)18636744
ludwig@axla-logistics.com