Älykästä verkkokaupankäyntiä Eurooppaan

Åland Post tarjoaa yrityksellesi verkkokauppajärjestelmän tilausten käsittelyyn ja jakeluun. Meillä on yli 15 vuoden kokemus verkkokaupasta ja teemme yhteistyötä yli 50 yrityksen kanssa Pohjoismaissa ja Euroopassa. Oli yrityksesi toimiala mikä tahansa, se saa Åland Postista luotettavan ja sitoutuneen yhteistyökumppanin, joka takaa aina lyhyet toimitusajat.

Tarjoamme

  • täydellisiä logistiikkaratkaisuja, joihin sisältyy varastointi, pakkaaminen, jakelu ja palautusten käsittely
  • nykyaikaisen ja laajamittaisen varastonhallintajärjestelmän, josta saa reaaliaikaiset myynti- ja jakelutiedot
  • houkuttelevan hinnoittelun – alv on 0 %, kun ostoksen arvo on alle 22 euroa.

Kun valitset Åland Postin, saat

  • paremmat marginaalit ja edullisemmat hinnat.
  • nopean ja luotettavan kuljetusverkoston, mikä merkitsee lyhyitä toimitusaikoja sinulle ja asiakkaillesi
  • pakkauskoneita ja Åland Postin varastojärjestelmän, jotta pystymme tarjoamaan edullisimmat pakkaushinnat
  • asiakasportaalin eli kätevän verkkotyökalun, josta näet tilastot, laskut, lähetysten seurannan, tilausseurannan ja muut tärkeät tiedot.

Joustava ja sitoutunut

Kun teet yhteistyötä Åland Postin kanssa, saat kumppanin, joka on yhtä sitoutunut verkkokauppaasi kuin sinä itse. Maineemme perustuu sinun menestykseesi. Anna meidän huolehtia tilausten käsittelystä, jotta voit käyttää arvokkaan aikasi myyntiin ja liiketoiminnan kehittämiseen.

Mark Donaldson (EN)
Business Development Manager
+358 40 6796 144
mark.donaldson@alandpost.com
Johanna Remmer (SV/EN)
Key Account Manager
+358 18 636 755
johanna.remmer@alandpost.com
Martijn Balzer (NL/SV/EN)
International Sales
+358 40 837 7810
martijn.balzer@alandpost.com
Mats Polviander (SV/EN/FI)
Business Area Manager Pack & Distribution
+358 18 636 738
mats.polviander@alandpost.com
Ann Sande-Ketola (SV/FI/EN)
Sales and Customer Support Manager
+358 18 636 676
ann.sande-ketola@alandpost.com
Marina Vierikko (FI/SV/EN)
Customer Solution Specialist
+358 18 636 754
marina.vierikko@alandpost.com